TOUCH 1200

TOUCH 1200

TOUCH1200 on uusima põlvkonna ISOBUS-terminal, mida eristab selle paindlikkus, mitmekülgsus ja kasutajasõbralikkus. See terminal vastab ISOBUS 11783 standardile ja seda saab kasutada mis tahes masinale, mis vastab sellele standardile, olenemata tootjast.

Kasutaja nõuete täitmiseks saab TOUCH1200® kasutada nii püsti kui põiki asetatuna. Kuni viie täppisviljeluse funktsiooni saab korraga kuvada erinevates paigutustes ja kasutajaliideses. Ükski teine terminal ei paku praegu sellist mitmekülgsust! See on ka üks esimesi, millel on puutetundlik ekraan. Puutekile on kaitstud klaasplaadi all, mistõttu on see tehnoloogia ideaalne igapäevaseks kasutamiseks.

TOUCH1200® sisaldab standardina masina juhtimist (ISOBUS-UT rakendus) ja ISOBUS-i ülesannete töötlemist (ISOBUS-TC rakendus). APP & GO kontseptsiooni abil saab Touch-ME-d täiustada paljude funktsioonidega. Lisaks paralleelsele jälgimisele (programm TRACK-Leader) ja automaatsele roolimisele (TRACK-Leader AUTO®) pakub TOUCH1200 ka GPS-i abil juhitavat sektsioonjuhtimist (programm SECTION-Control). Lai valik lisatarvikuid, nagu kaamerad, S-BOX, LIGHTBAR ja juhtkang, muudavad kasutaja elu lihtsamaks.

Integreeritud traktori ECU (TECU) on standardvarustuses kõikides terminalides. Isegi mitte-ISOBUS-tüüpi traktoritel tagab see, et masinad saavad teavet näiteks sõidukiiruse, jõuvõtuvõlli kiiruse, tööasendi ja sõidusuuna kohta. See teave on tänapäeval täpse põllumajanduse jaoks väga oluline.

Põhijooned:

  • Mõõtmed: 345x254x87 mm
  • 12,1 "värviline XGA TFT puutetundlik ekraan 1024x768 piksli eraldusvõimega
  • Saab kasutada portree- või maastikuvormingus
  • Windowsi CE-6 operatsioonisüsteem
  • Kuni 5 programmi korraga
  • Funktsioonidega „ISOBUS-UT" ja „ISOBUS-TC
  • Andmeedastus USB / välise modemi kaudu
Lisateavet toote kohta